O inwestycji

Lokalizacja

Zielony Ursynów

Wyjątkowa inwestycja w zielonej części Ursynowa

Z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu powstało wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Modern House zachwyca każdego, kto ceni sobie życie w ciszy w sąsiedztwie natury, jednocześnie blisko centrum stołecznego miasta.

O inwestycji

Komunikacja

Samochodowa i miejska

Doskonałą komunikację samochodową zapewnia ulica Puławska, a od listopada 2022 roku również nowy odcinek trasy S7 (Puławska Bis) z bezpośrednim wjazdem z „węzła Karczunkowska”. Modern House to również łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W odległości 5-minutowego spaceru znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linie o nr: 209, 709, 727, 739 oraz L39 i N83. Niedaleko inwestycji znajduje się również stacja kolei PKP Warszawa Jeziorki, zapewniająca szybki dojazd SKM do biznesowego centrum Mokotowa tzw. „Mordoru” czy centrum Warszawy.

Benefit

Zakupy

Przyszli mieszkańcy Modern House mogą skorzystać ze znajdującego się kilkaset...

Przyszli mieszkańcy Modern House mogą skorzystać ze znajdującego się kilkaset metrów dalej sklepu Lidl lub stacji paliw Orlen, a w nieco dalszej odległości znajduje się Auchan i Decathlon.

Benefit

Jeziorka i stawy

Na terenie dzielnicy Ursynów występuje aż 26 mniejszych lub większych zbiorni...

Na terenie dzielnicy Ursynów występuje aż 26 mniejszych lub większych zbiorników wodnych. Niewątpliwym atutem Modern House jest bliskość trzech zbiorników wodnych o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych. Staw Pozytywka, Staw Wąsal i Jezioro Krzewiny to doskonałe miejsca do obcowania z naturą, rodzinnego dokarmiana kaczek i łabędzi.

Benefit

Zielona przestrzeń miejska

Las Kabacki i Park Powsin są doskonałymi miejscami na spacery, wypoczynek na ...

Las Kabacki i Park Powsin są doskonałymi miejscami na spacery, wypoczynek na świeżym powietrzu, czy wypady rowerowe. Południowa część Lasu Kabackiego znajduje się w odległości zaledwie kilku minut od inwestycji. Niewątpliwie dodatkową atrakcją dla miłośników przyrody jest możliwość spotkania licznych gatunków zwierząt. Park Powsin oferuje mnóstwo atrakcji takich jak park linowy, basen, sauny, place zabaw i możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu o każdej porze roku dla ludzi w każdym wieku.

O inwestycji

Infrastruktura

Edukacyjna i sportowa

Modern House to doskonałe miejsce dla najmłodszych.

W odległości 300 metrów od osiedla znajduje się Zaczarowana Pozytywka – Europejskie Niepubliczne Przedszkole i Żłobek z bogatą ofertą edukacyjną (język angielski i hiszpański z native speakerem, dziecięca matematyka), dla nieco starszych dzieci jest Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej, jak również Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków z bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych z zakresu rozwoju sportowego. Na amatorów tenisa czeka Europejskie Centrum Tenisa z licznymi kortami, szkółką tenisową i weekendowymi rodzinnymi turniejami.

O inwestycji

Zielona przestrzeń miejska

Bądź Fit!

Bliskość terenów zielonych sprzyja uprawianiu sportu na świeżym powietrzu. Las Kabacki jest doskonałym miejscem na spacery, wypoczynek na świeżym powietrzu, czy wypady rowerowe. Południowa jego część znajduje się w odległości zaledwie kilku minut od inwestycji. Niewątpliwie dodatkową atrakcją dla miłośników przyrody jest możliwość spotkania licznych gatunków zwierząt. Ursynów jest bogaty w parki, skwery czy place zabaw. Jednym z ciekawszych miejsc jest Park przy Bażantarni do którego dotrzesz autem w zaledwie 15 min. W parku czekają na Was dwa place zabaw dla maluchów i starszych dzieci. Oba są ogrodzone i wyposażone w nowoczesne urządzenia, z bezpieczną syntetyczną nawierzchnią. W centralnej części parku położone jest rosarium, które uwiedzie Was niesamowitą feerią barw i zapachów. Młodzież powinien cieszyć skatepark.

O inwestycji

Trasa S7 - "Puławska Bis"

Szybkość i wygoda komunikacji

Trasa „Puławska BIS” czyli droga ekspresowa - S7 pomiędzy węzłem Lotnisko a obwodnicą Grójca, jest niewątpliwym wsparciem komunikacyjnym dla mieszkańców Modern House. Dzięki tej inwestycji Warszawa zyskała nową wylotówkę w stronę Krakowa. Droga nie tylko ułatwi wyjazd z miasta w kierunku południowym, ale też odciąży ulicę Puławską. W ramach budowy S7 powstał węzeł "Zamienie", potocznie nazywany również węzłem "Karczunkowska", zlokalizowany w odległości 3 km od inwestycji, co znacznie ułatwiło dojazd mieszkańców do centrum miasta czy powrót do domu.

Nie opuszczaj strony
Czekaj!
Nie odchodź
Sprawdź naszą ofertę specjalną
Zadzwoń teraz!
22 375 93 02
podaj hasło OFERTA SPECJALNA Z WWW
Zamknij